Nie wiemy jak zacząć ;).Może na początek (i na koniec) powiemy o czym będzie blog.Będziemy zamieszczać tu zdjęcia naszych prac z modeliny.Będziemy tworzyć też filmiki,w których będą instrukcje,jak zrobić cudne drobiazgi.=] Prawdopodobnie Candy staną się miesięczną codziennością.Zwykle będzie to jedzenie.Może nie są doskonałe,ale przecież jesteśmy TYLKO nastolatkami!
Mamy wielką nadzieję,że blog, i jego wygląd, wam się spodoba!
Do następnego razu!
no to powodzenia na starcie bloga i zapraszam na mój blog z moimi modelinowymi pracami:)
OdpowiedzUsuńhttp://natajka89.blogspot.com/